• Українсько-словацький проект «SUREC» (серпень  2009 року – квітень 2011 року). Мета проекту - організувати публічну дискусію в Україні щодо європейської інтеграції, її конкретної моделі та налагодити діалог між урядом і неурядовими структурами щодо євроінтеграції.
 • Візова політика Угорщини і Словаччини в консульських установах на території Закарпатської області (травень-серпень 2009 року) - Європейська Програма Міжнародного Фонду "Відродження" (№ 39548). Здійснення незалежної оцінки виконання Угоди про спрощення оформлення віз між ЄС та Україною та двосторонніх Угод про Місцевий прикордонний рух між Україною та Угорщиною, Україною та Словаччиною шляхом аналізу практики видачі віз громадянам України в консульських установах Закарпатської області.
 • Візова політика Угорщини і Словаччини в консульських установах на території Закарпатської області (червень-вересень 2010 року) - Європейська Програма Міжнародного Фонду "Відродження" (№ 41387). Продовження здійснення незалежної оцінки виконання Угоди про спрощення оформлення віз між ЄС та Україною та двосторонніх Угод про Місцевий прикордонний рух між Україною та Угорщиною, Україною та Словаччиною шляхом аналізу практики видачі віз громадянам України в консульських установах Закарпатської області
 • Візова політика Угорщини і Словаччини в консульських установах на території Закарпатської області (червень-серпень 2011 року) - Європейська Програма Міжнародного Фонду "Відродження" (№ 44746). Продовження здійснення незалежної оцінки виконання Угоди про спрощення оформлення віз між ЄС та Україною та двосторонніх Угод про Місцевий прикордонний рух між Україною та Угорщиною, Україною та Словаччиною шляхом аналізу практики видачі віз громадянам України в консульських установах Закарпатської області.
 • Організація та проведення науково-практичної конференції “Застосування національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі в контексті імплементації Бюджетного кодексу України (м. Одеса)” (серпень-вересень 2011 року). Спільний проект з Академією фінансового управління. Бюджетна програма 3501340 «Заходи по імплементації Бюджетного та Податкового кодексів».
 • Організація та проведення науково-практичної конференції “Проблемні питання удосконалення митного законодавства у контексті імплементації Податкового кодексу України (м. Донецьк)” (вересень-жовтень 2011 року). Спільний проект з Академією фінансового управління. Бюджетна програма 3501340 «Заходи по імплементації Бюджетного та Податкового кодексів».
 • Організація та проведення науково-практичного семінару “Особливості порядку перерахування до загального фонду місцевих бюджетів надходжень податку на прибуток підприємств та акцизного податку відповідно до норм Бюджетного кодексу (м. Львів)” (жовтень-листопад 2011 року). Спільний проект з Академією фінансового управління. Бюджетна програма 3501340 «Заходи по імплементації Бюджетного та Податкового кодексів».
 • Візова політика Угорщини і Словаччини в консульських установах на території Закарпатської області (травень-серпень 2012 року) - Європейська Програма Міжнародного Фонду "Відродження" (№ 46415). Продовження здійснення незалежної оцінки виконання Угоди про спрощення оформлення віз між ЄС та Україною та двосторонніх Угод про Місцевий прикордонний рух між Україною та Угорщиною, Україною та Словаччиною шляхом аналізу практики видачі віз громадянам України в консульських установах Закарпатської області.
 • Оцінка динаміки візової політики і практики Угорщини і Словаччини в консульських установах на території Закарпатської області (вересень-грудень 2013 року) - Європейська Програма Міжнародного Фонду "Відродження" (№ 48216). Продовження здійснення незалежної оцінки виконання Угоди про спрощення оформлення віз між ЄС та Україною та двосторонніх Угод про Місцевий прикордонний рух між Україною та Угорщиною, Україною та Словаччиною шляхом аналізу практики видачі віз громадянам України в консульських установах Закарпатської області.
 • Sharing European integration know-how and CBC experience between Norway and Russia with Ukraine (SURECII). (листопад 2015 року - квітень 2017 року) Проект СВС 01014 за фінансової підтримки уряду Словацької Республіки та Норвезького Фінансового Механізму.
 • Improvement of technical and educational capacities to accelerate the handling process of the joint Slovakia-Ukraine border. (листопад 2015 року - квітень 2017 року) Проект СВС 01017 за фінансової підтримки уряду Словацької Республіки та Норвезького Фінансового Механізму.
 • Sharing know-how for better management of the Schengen Border between Slovakia / Ukraine and Norway / Russia. (листопад 2015 року - квітень 2017 року) Проект СВС 01018 за фінансової підтримки уряду Словацької Республіки та Норвезького Фінансового Механізму.
 •  
 •  
 •