Новини

eud.jpg

synergyd.jpg

irfd.jpg

fgsd.jpg

 

В Одеській, Чернівеькій та Закарпатській областях завершується реалізація проекта щодо впровадження освітньої реформи

В  Одеській, Чернівецькій та Закарпатській областях ГО «Центр стратегічного партнерства» (м.Ужгород) завершує реалізацію проекта «Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти в Одеській, Чернівецькій та Закарпатській областях». Проект реалізовувався за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. ГО «Центр стратегічного партнерства» реалізовувала проект у партнерстві з ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» (м.Одеса) та ГО «Квадрівіум» (м.Чернівці). 

27 червня 2019 року в рамках виконання проекту відбудеться круглий стіл "Актуальні проблеми реалізації реформи системи освіти в Закарпатській області", на якому буде презентовано основні результати проведеного дослілження. Будуть також представлені узагальнені дані по Одеській, Чернівецькій і Закарпатській областях. Запрошуємо всіх долучитися до обговорення і висловити свої думки, зауваження і пропозиції.

Захід відбудеться у залі Вченої Ради Ужгородського Національного університету.

Початок  в 10.00.

Початок реєстрації в 9.30.

 

Контактна інформація: Андрій Крижевський, тел.050-906-80 34, email: and.krizhevsky@gmail.com

 

 

Матеріали, підготовлені в рамках проекту, є виключною відповідальністю ГО «Центр стратегічного партнерства» та необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу або Міжнародного фонду «Відродження».